Výměna a vrácení zboží

Jsme rádi, že jste si vybrali náš e-shop. Chceme, abyste byli s našimi produkty spokojeni. Pokud však z jakéhokoli důvodu nejste s nákupem spokojeni, rádi vám poskytneme možnost výměny nebo vrácení zboží.

Podmínky:

1. Doba pro vrácení zboží
V případě výměny či vrácení máte 14 dní na zaslání zboží zpět. Do této lhůty se nepočítá cesta a tak máte plné 2 týdny na rozhodnutí.

2. Stav zboží
Zboží musí být vráceno v původním stavu, nepoškozené a nenošené. Vracené zboží by mělo být v původním obalu s všemi příslušenstvími.

3. Důvody pro výměnu/vrácení
Akceptujeme výměnu nebo vrácení zboží z důvodu vadného zboží nebo pokud jste obdrželi nesprávný produkt. V případě vadného zboží vám pošleme nový produkt nebo vám vrátíme peníze.

Postup:

1. Formulář vrácení/výměny zboží
Vyplňte formulář vrácení/výměny zboží. V případě výměny zboží do kolonky doplňujicí informace napište požadovanou velikost.

2. Odeslání zboží
Zboží můžete přinést společně s vyplněným formulářem na naší prodejnu nebo nám ho můžete zaslat přímo na brněnskou prodejnu Bonmoto, Heršpická 800/6a, 639 00, Brno. Balení necháme na Vás, ale řádně zabalený kvádrový balík se k nám dostane nejbezpečněji.

3. Výměna nebo vrácení
Po obdržení zboží a jeho zkontrolování vám zašleme nový produkt (v případě výměny) nebo provedeme do 14 dnů vrácení peněz na bankovní účet.

 

Děkujeme za to, že nakupujete u nás. Pokud máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat.